O pyramidě

Chalupa pyramida - interiérChalupa pyramida stojí v klidné zóně za městem a má všechno, co má účinná pyramida mít, a ještě něco navíc – její vnitřní uspořádání a vybavení je zařízeno podle učení feng-shui o harmonizaci prostoru. Chalupa pyramida je tu pro Vás, vyzkoušejte její pozitivní vlivy.

O pyramidách

Kde se nacházejí stavby ve tvaru pyramidy?

Nejznámější jsou pro nás egyptské pyramidy, ale jejich různé modifikace najdeme je také v Mexiku, v Číně a v dalších zemích. Stavěly se nejen v dávné historii lidstva, ale poslední dobou vznikají tyto jehlanovité stavby i jako obytné prostory. V jednom takovém domě můžete strávit dovolenou nebo prodloužený víkend. Stojí v srdci Vysočiny u Ledče nad Sázavou.

Proč právě tvar pyramidy?

Určitě máte zkušenost, že v některém domě se cítíte dobře a v jiném ne. U pyramid byly vypozorovány pozitivní vlivy na lidskou psychiku. Podle různých teorií je příčinou to, že je pyramida tvarovým zářičem nebo že soustřeďuje energii z vesmíru, ale důležitější než teorie je, že pyramida skutečně působí, pokud jsou dodrženy následující podmínky: přesná orientace podle světových stran a stěny v úhlu 52° od základny. Nejvýraznější působení bylo zjištěno v 1/3 výšky od podlahy.

Jaký vliv na mě bude pyramida mít?

U většiny lidí pyramida navozuje relaxační účinky, senzitivnější lidé pociťují již po vstoupení do pyramidy její harmonizační vliv, zostřenou koncentraci a tím i účinnou meditaci (ideální je meditovat zde ve skupině nebo alespoň ve dvojici). Působení pyramidy můžete využít i k urychlení realizace svých záměrů. Pyramida zesiluje vibrace Vašich přání, uklidňuje mysl a tím Vám pomáhá umožnit uskutečnění těchto záměrů.

Jak dlouhou dobu je nejlepší strávit v pyramidě?

Je to velice individuální. Někomu stačí prodloužený víkend, aby si odpočinul, zklidnil mysl a nabral sil, jiný se chce na 1-2 týdny důkladně zregenerovat a pocítit kladné účinky pyramidy i na svém zdraví a na fyzické kondici nebo duchovně pokročit.

Proč zkusit právě chalupu pyramidu?

Kromě splnění všech požadavků kladených na funkčnost pyramidy a krásného prostředí Vysočiny má chalupa pyramida ještě něco navíc, a to je uspořádání interiéru podle pravidel prastarého umění harmonizace prostoru feng-shui. Poloha stavby i rozmístění a tvary nábytku přispívají ke znásobení účinku pyramidy jako takové. Určitě se zde budete cítit velmi příjemně.

Sdílejte ...